Koopjes jagen bij online kunst veilingen

We kennen natuurlijk allemaal de beroemde veilinghuizen als Christie’s en Sotheby’s, maar voor mensen met wellicht een iets minder diepreikende broekzak, maar wel met een verfijnde kunstsmaak, hebben wij nu ook BVA Auctions! Sla nu je slag in deze doorlopende online kunstveiling. In plaatst van dat ene kunstwerk van de Ikea, koop je nu gewoon een zeefdruk van een bekende kunstenaar voor een fractie van de prijs.

Houd goed de start- en galerieprijs in de gaten en probeer hiertussen het perfecte optimum te vinden. Je zult al snel merken dat dit een leuk spelletje is, bij sommige items is de startprijs zelfs lager dan het gebruikte materiaal! Daarnaast moet je natuurlijk altijd wel goed naar je gevoel luisteren en niet alleen maar kopen vanuit een zakelijk oogpunt.

Eén aankomende veiling die zeker een plekje in uw agenda verdiend is de online faillissementsveiling van Eckart Gallery. De Gallery was voornamelijk thuis in Fine Art Photagraphy, echt dus iets voor fotografie liefhebbers! De veiling start op 26 november, maar neem hier gerust alvast een kijkje.

Openstaande kunst veilingen:

Selectie kunstwerken uit bovenstaande online kunst veilingen:

432 (1)

Herman Brood, Origineel op linnen, Saxophone Player, afmeting; 180x105cm., baklijst, De inbrenger heeft dit werk persoonlijk aangekocht bij de kunstenaar en heeft foto`s gemaakt van een signerende Herman Brood. Betreffende hardcopy foto`s worden bij het werk geleverd. Plaats uw bod hier.

432-3

402 (2)

Gerda Onnes, Origineel op linnen, Stappen, afmeting; 80x112cm., professioneel ingelijst. Plaats uw bod hier!

375

Serge Deblaere, Origineel op papier, Kurt Cobain, afmeting; 78x80cm., professioneel ingelijst. Plaats uw bod hier.

3714

T. Kroes, Schilderij, Paard met veulen, 1979, 65x65cm. Olieverf op paneel. Handgesigneerd. Plaats uw bod hier.

6181 (1)

Gemengde techniek van Ron van der Werf. Titel: Etude I. Jaar: 2001. Nr: 1/50. Afmeting: 107 x 96 cm. Afmeting met lijst: 75 x 67 cm. Fraai ingelijst met dubbele passe partout. Plaats uw bod hier.

1458

Trijnie Wubbolt, Beeld, Sitting lady oranje, 17x26x14cm. Plaats uw bod hier.

1392

Death NYC, Zeefdruk, Finger Mouse, 2015, oplage: 82/100, 45x32cm. Wordt geleverd met certificaat. Plaats uw bod hier.

1415

Corneille, Piezofoto, Corneille 69 jaar, 2002, oplage: 26/69, 30x25cm. Plaats uw bod hier.

66

Olieverf op doek van Gokkens; Titel: Schip op strand; Maten: 90×110 (zonder), 100×120 (met lijst); Gesigneerd. Plaats uw bod hier.

35

Ets van Cees Kortlang; Zonder titel; Jaartal: 1980; Oplage: 2/20; Maten: 52×42 (zonder), 76×60 (met lijst); Gesigneerd. Let op! Glasplaat gebroken. Plaats uw bod hier.

57

Litho van Hans Bayens; Titel: Westerkerk te Amsterdam; Jaartal: 1987; Oplage: 106/360; Maten: 66×50; Gesigneerd; Geen lijst. Plaats uw bod hier.

166

Ets van Arthur Stam; Titel: Schommel; Jaartal: 1994; Oplage: 7/10; Maten: 52×59; Gesigneerd; geen lijst. Plaats uw bod hier.

Vincent Moleveld
vincent@onlinegalerij.nl

Vincent heeft online galerij in 2010 opgezet. Zijn doel is om kunst, fotografie en design toegankelijker te maken voor het grote publiek. Online Galerij moet DE online kunstbeurs van Nederland en Belgie worden. Een plek waar liefde voor kunst en cultuur begint!