Live en online veiling van kunstwerken uit Galerie Theo Kuijpers

BVA Auctions start met een live en online veiling van kunstwerken uit Galerie Theo Kuijpers. Een unieke veiling met kunstverkoop van kunstenaars als: Cornelis Le MairSilvio VigliaturoJames CoignardClemens BrielsHerman Brood en Corneille.

Het kunstaanbod wordt in drie fasen verkocht:

Fase 1: Pre-sale fase op locatie zonder veilingkosten
Fase 2: Live veiling op locatie
Fase 3: Internetveiling

De Pre-sale vind plaats op de 2e kijkdag, zaterdag 21 februari van 10.00 tot 16.00uur. Voordeel van de pre-sale? Het geeft u als kunstliefhebber de mogelijkheid om kunst van uw interesse voor de start van de internetveiling aan te kopen. Het verkochte object zal dan uit de kavellijst van betreffende veiling worden gehaald.

De Live veiling wordt gehouden op zondag 22 februari van 9.30 tot 18.00 uur in Kaatsheuvel. Bekijk hier de volgorde waarop de kavels onder de hamer gaan.

Na afloop van de pre-sale en live veiling zal op maandag 23 februari de internetveiling starten voor het nog beschikbare aanbod.

Schilderij van Cornelis Le Mair, 3-luik. Olieverf op paneel. “Onder de Garuda”. Uit 2008. Afmeting met lijst 120x160cm. Gesigneerd rechtsmidden met boek. Galerieprijs €125.000,-

Cornelis Le Mair

Zie Veiling

Schilderij van Clemens Briels. Olieverf op doek. Titel: “Dancing time on the bar at Hardrock cafe at Plaza Catalunya”. Jaar: 1998. Afmeting met lijst (meegeschilderd) 100x125cm. Gesigneerd midden boven. Galerieprijs €12.500,-

Schilderij van Clemens Briels

Zie Veiling

Zeefdruk van Corneille. Zeefdruk nr 200/200. Met certificaat. Jaar: 2004. Afmeting met lijst 110x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs € 1800,-. Bieden vanaf € 275

Zeefdruk van Corneille.

Zie Veiling

Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. “Raket. Met certificaat. Afmeting met baklijst 140x100cm. Gesigneerd rechterzijde. Galerieprijs €23.000,-

Herman Brood

Zie Veiling

Glas kunstwerk van Silvio Vigliaturo (Italiaanse glas kunstenaar). Unicum, “Il Giullare”(De Joker). Afmeting hoogte 184cm. Uniek Stuk. Galerieprijs €29.500,-

Glas kunstwerk van Silvio Vigliaturo

Zie Veiling

Glas sculptuur van James Coignard (Franse kunstenaar). “Statique Giganta”. Blauwglazen gestalte met opzij gewend hoofd en bladgoud insluitsels. Met certificaat. Jaar: 2003. Oplagenummer 1/8. Afmeting h99cm. Galerieprijs €16.500,-

Glas sculptuur van James Coignard

Zie Veiling

Veilinggegevens

Start veiling maandag 23 februari 2015 om 12:00 uur
Sluiting vanaf donderdag 26 februari 2015 om 20:00 uur
Kijkdag(en) vrijdag 20 februari 2015 van 12:00 uur tot 21:00 uur
(Plan route)

Meer Veilinginformatie

Vincent Moleveld
vincent@onlinegalerij.nl

Vincent heeft online galerij in 2010 opgezet. Zijn doel is om kunst, fotografie en design toegankelijker te maken voor het grote publiek. Online Galerij moet DE online kunstbeurs van Nederland en Belgie worden. Een plek waar liefde voor kunst en cultuur begint!