Online veiling van werken van bekende kunstenaars

Hoe vaak maak je kans om zo gemakkelijk deel te nemen aan een online veiling van werken van bekende kunstenaars? Wie droomt er nou niet van om op een de zolder een oude rembrandt te vinden. Of zo’n verhaal over iemand die een schilderij voor 50 euro op de rommelmarkt aanschaft waarna dit vervolgens een echte Rubens blijkt te zijn. BVA Auctions maakt het nu voor iedereen mogelijk om met een mooi werk van een bekende kunstenaar onder je armen weg te lopen. Het enige wat je hoeft te doen is even op onderstaande linkjes te klikken.

Deze twee veilingen bieden diverse werken en technieken, waaronder: schilderijen, originelen op linnen, originelen op panelen, zeefdrukken,lithografie, fotografie, aquarellen en nog veel meer.

Zoals de titel verraadt komen er grote namen voorbij. Denk hierbij aan Jan Cremer – Herman Brood – Nico Molenkamp – Gertie Bierenbroodspot – Clemens Briels – Patty Harpenau – Jan te Wierik – Nic Jonk – Andy Warhol – Anton Heyboer – Mariano Hernandez – Caroline Vis – Mark Kostabi – Ruurd Hallem

Online galerij zou online galerij niet zijn als wij het leven voor eenieder net iets gemakkelijker willen maken. Hieronder vind je een selectie met kunstwerken die mijn voorkeur geniet en in mijn ogen absoluut de moeite waard zijn!

Jan te Wierik, schilderij op papier, Museumglas + dure lijst, afmeting: 106x122cm, professioneel ingelijst. Galeriewaarde €4000. Klik hier voor meer informatie!

Hans Vanhorck, schilderij, acryl op linnen, geen titel, afmeting: 120x100cm, professioneel ingelijst. Galeriewaarde €7400. Klik hier voor meer informatie!

Espen Gregor Hagen, schilderij, acryl op linnen, Indiaan , afmeting: 150x150cm, professioneel ingelijst. Klik hier voor meer informatie!

Wim Janssen, schilderij, acryl op linnen, Paard van Troje, afmeting: 100x120cm, professioneel ingelijst. Galeriewaarde €3500. Klik hier voor meer informatie!

Corneille, Litho, Enchantement des jours, jaartal: 1983, oplage; 167/199, afmeting; 33x25cm. De litho wordt geleverd met tekstblad. Klik hier voor meer informatie!

Peter Handel, Fotogiclee, Stilleven met Stefanie, jaartal: 2014, oplage; 12/50, afmeting; 61x47cm. Klik hier voor meer informatie!

Willi Kissmer, Giclee, Witte jurk, jaartal: onbekend, oplage; 49/50, afmeting; 61x28cm. Klik hier voor meer informatie!

Death NYC, Mixed media, Mao $1, jaartal: 2013, afmeting; 6,6 x 15,6cm. Gesigneerd en gedateerd op de achterzijde. Inclusief COA en sticker/blindstempel. De kunstenaar DEATH (Don’t Easily Abandon The Hope) is een ‘street artist’ uit New York. De plastic hoes, waarin het werk zit, wordt niet meegeleverd. Klik hier voor meer informatie!

Dit is slechts een greep uit de de brede selectie die online beschikbaar staan. Heb je nog een lege, kale en witte muur? Dan raad ik je zeker aan bij een van deze twee veilingen je slag te slaan! Graag geef ik nog twee gratis tips: 1) volg je gevoel en kies wat je mooi vindt! 2) kijk goed naar de galerieprijs en de veiling startprijs en je zult zien dat de waarde hiervan vaak een veelvoud is!

Veilinggegevens – Veiling 1

Start veiling donderdag 01 oktober 2015 om 13:00 uur
Sluiting vanaf maandag 05 oktober 2015 om 20:15 uur
Kijkdag(en) Kijkdag 1
donderdag 01 oktober 2015 van 09:00 uur tot 12:00 uur
(Plan route)Kijkdag 2
zaterdag 03 oktober 2015 van 10:00 uur tot 14:00 uur
(Plan route)
Ophaaldag(en) Locatie : Glasweg 8, 4794 TB Heijningen, Nederland (Plan route)
donderdag 08 oktober 2015 van 09:00 uur tot 16:00 uur
Het is ook mogelijk op de ophaaldag met PIN (geen creditcards) of contant (max. 1000 euro) te betalen.

–> link: www.bva-auctions.com/auction/veiling1 <–

Veilinggegevens – Veiling 2

Start veiling donderdag 08 oktober 2015 om 13:00 uur
Sluiting vanaf maandag 12 oktober 2015 om 15:50 uur
Kijkdag(en) donderdag 08 oktober 2015 van 09:00 uur tot 12:00 uur
(Plan route)
Ophaaldag(en) Locatie : Kryptonweg 8 (Hal 2), 3812 RZ Amersfoort, Nederland (Plan route)
donderdag 15 oktober 2015 van 09:00 uur tot 16:00 uur

–> link: www.bva-auctions.com/auction/veiling2 <–

Vincent Moleveld
vincent@onlinegalerij.nl

Vincent heeft online galerij in 2010 opgezet. Zijn doel is om kunst, fotografie en design toegankelijker te maken voor het grote publiek. Online Galerij moet DE online kunstbeurs van Nederland en Belgie worden. Een plek waar liefde voor kunst en cultuur begint!